Outlet Center İzmit, birçok ünlü markanın fabrika satış mağazalarının bir çatı altında toplandığı bir merkezdir. Bünyesinde bulunan 55 mağaza, ünlü markaların kendilerine ait outlet mağazalarıdır. Bütçesini düşünen tüketici çok geniş alana yayılmış outlet mağazalarını aramak ve dolaşmak yerine, tek bir merkeze gelerek tüm alışveriş ihtiyacını, çok uygun fiyatlarla buradan karşılamaktadır..

Üretici yönünden outlet mağazacılığı yeni sezon ürünlerine başlanmak adına ilk adımı oluşturmaktadır. Birinci adımda sezon sonu ürünler outlet mağazalarına gönderilerek maliyet fiyatlarına satışa sunulurken, outlet mağazalarında kalan ürünler ise “Ucuzluk Panayırı” kampanyasında maliyetinin de altında fiyatlarla satılarak stoklar tamamen eritmesine imkân sağlamaktadır. Böylelikle üreticiler yeni sezon ürünleri için depolarında daha fazla yer açabilmekte, müşteride bu fiyat avantajından yararlanabilmektedir..

Bu sene 17. yılını dolduran ve 200’ün üstünde kaliteli ve seçkin marka, restoran, fast food, eğlence alanları ve 2.500 araçlık ücretsiz otoparkıyla Outlet Center İzmit özellikle toplam %35 müşterisi İstanbul’dan olmak üzere, Bursa, Adapazarı, Bolu ve Ankara’dan gelen müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamında dopdolu bir gün geçirme imkânı sunuyor.  

BAYRAKTAR