FLO

Flo konseptini ailenin tüm bireylerinin ayakkabı ihtiyacını karşılayan, onlara ekonomik açıdan uygun şartlar ve geniş bir ürün yelpazesi sunan bir mağazalar zinciri olarak tanımlayabiliriz.

2001 yılında Ziylan Grup içerisinde kurulan Flo, Türkiye'de ayakkabı marketi sisteminin öncülüğünü yapan bir mağazacılık sistemidir. 27'si kendisinin,13'ü franchise olmak üzere Türkiye genelinde 40 mağazaya sahip.

FLO, sadece ayakkabı ihtiyacını karşılamaya yönelik mağazalar zinciri değildir. Ayakkabılarınız için kullanacağınız bakım ürünleri, ayakkabınızı tamamlayan çanta, kemer ve deri giyimi, spor giyimi ve aksesuarları da tüketiciye sunmaktadır.

Flo, müşterilerine dünya modasını en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunmayı amaçlamaktadır. Flo'larda müşterilerin rahat, ferah bir ortamda eğitilmiş personel ile ekonomik ürünler, ödeme kolaylıkları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet almaları hedeflenmiştir.

Müşterilerin kolay ulaşabileceği noktalarda yer alarak onlara yakın olmayı amaçlamıştır.

Satış sonrası müşteri memnuniyetine önem verilerek müşterilerin satın alınan ürünlerde karşılaşabileceği problemleri ile yakından ilgilenilmesi ve takip edilmesi sağlanmıştır.

Sürekli olarak sunduğu farklı ekonomik koşullar, indirim ve taksit kampanyaları outlet mağazaları ile müşterilere iyi ve ekonomik bir hizmet vermek hedeflenmektedir.

Yerleşim Planı

: Onur ÇİDEM

: 768 m2

: (262) 335 33 69

: (262) 335 33 69

:

BAYRAKTAR