RAMSEY

Ramsey, Gürmen Grubu’nun tekstil sektöründeki otuzbeş yıllık deneyiminden, uluslararası pazarlarda kazanılan rekabet gücünden ve yetenekli moda-tasarım ekibinin yaratıcı fikirlerinden doğdu. Ramsey’i geliştirenlerin kaliteye olan tutkusu, en iyiye ulaşma arzuları, işçiliğe duydukları saygı ve detaylara gösterdikleri özen, bugün erkek giyiminde iddialı ve güçlü bir marka olarak şekillenmesini sağladı.

Modanın ruhunu kavrayan ve yansıtan koleksiyonlarla erkeğin dünyasına enerjiyi, dinamizmi ve estetiği armağan eden Ramsey; spor giyimden kişiye özel Takım elbise dikimine erkeğin giyim ihtiyacının tümünü Ramsey kalitesiyle müşterilerine sunuyor. Tasarım ile kullanım kolaylığının, güncel olanla klasik beğeninin iç içe geçtiği güvenilir, sağlam ama enerjik ve yaratıcı koleksiyonlarıyla erkek modasına yepyeni bir soluk getiren Ramsey ürünlerini yetenekli bir tasarım grubu geliştiriyor.

Temelleri 1970’li yıllarda atılan, Londra’da açılan mağazalarla kendisini Türkiye’den önce uluslar arası tüketiciye kabul ettiren Ramsey, kalitesini ve markasını Türk tüketicisiyle de paylaşıyor. Modanın en rafine çizgisini yansıtan, kumaşından telasına, düğmesinden ipliğine kadar her üründe üst düzeyde malzeme kalitesi taşıyan Ramsey ürünleri,  Gürmen Grubu’nun tekstil sektöründeki engin tecrübesi ve üretim gücüyle tüketicilere sunuyor. Gürmen Grubu’nun Safranbolu ve Kastamonu’daki büyük ölçekli fabrikalarında dikilen Ramsey ürünleri yurtiçinde ve yurt dışında 130’un üzerinde satış noktasında tüketiciyle buluşuyor.

Yerleşim Planı

: Tolga DOĞAN

: 640 m2

: (262) 335 50 19

:

: ggizmit@gurmen.com.tr

BAYRAKTAR