WATSONS

Watsons Your Personal Store olarak, Türkiye’ye 2005 yılında Cosmo Shop’un mevcut altı mağazasını devralarak girdik. 2010 Aralık ayı itibarıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Mersin, Eskişehir, Denizli, Trabzon, Tekirdağ, İzmit, İskenderun ve Gaziantep'teki 45 mağazayla Türkiye’nin lider güzellik ve kişisel bakım ürünleri zinciriyiz.

Güzellik ve kişisel bakım ürünleri etrafında kurgulanmış promosyonlar, özel kampanyalar, yeni ürün lansmanları Watsons mağazalarının en önemli özellikleridir. Ayrıca, Watsons mağazalarında tüketicilerin bilgi ihtiyaçlarına cevap veren ve özellikle yeni ürünler ve kullanım şekilleri hakkında bilgi veren güzellik danışmanlarımız görev almaktadır.

Watsons olarak, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde sunduğu ürünler ve hizmet ile müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı ilke edindik. 400’ü aşkın Watsons personelimiz ile müşterilerimizin güzellik ve kişisel bakım konusunda birinci tercihi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yerleşim Planı

: Aleyna ÖZDEMİR

: 128 m2

: 0 262 335 53 43

: 0 262 335 53 43

:

BAYRAKTAR