Bayraktar Grubu şirketlerinden olan Bayraktar Yönetim Hizmetleri A.Ş.’nin sahibi olduğu Outlet Center İzmit Fabrika Satış Mağazaları Merkezi, Türkiye’nin ilk outlet merkezi olarak 1997 yılından bu yana hizmet veriyor. İstanbul’a 50 dakika yakınlıkta, toplam 144.000 m²’lik açık alan üzerine kurulmuş, 28.777 m²’lik kiralanabilir alanı bulunan Outlet Center İzmit’te; 8 adet restoran, 3 adet cafe, Avlu Yemek Alanı, 66 outlet satış mağazası, çocuk ve büyükler için eğlence alanları bulunuyor.

Outlet Center Izmit, which is managed by the “outlet” concept, where famous brands take their products directly from the factory and offer manufacturer prices at a discount, in regions close to big cities and where the costs are lower, is fun and informative activities performed on special days and holidays. offers customers the opportunity to shop outdoors.

Merkez, 27 yılı aşkın süredir, Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet merkezi unvanıyla, ünlü dünya markalarını üretici fiyatları ile sunarak kaliteyi çok uygun fiyata temin etmek isteyen müşterilerine hizmet veriyor. Kaliteli markaların seri sonu ve üretim fazlası mallarını yıl boyu süren outlet fiyatlarıyla müşterilerine sunan merkez, “fabrikadan halka” konseptini kaliteyle buluşturuyor.

Outlet Center Izmit has managed to be a quality living center by going beyond being a shopping center.

Outlet Center Izmit with Numbers
Total area: 144.000m²
Leasable area: 28.777m²
Parking capacity: 2,500 vehicles (Free Parking)

PAYLAŞ !

en_USEN
Scroll to Top