Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet’i Outlet Center İzmit, PowerApp Kenworth Game On Tour keyfini paylaşmak için, 13 – 17 Kasım 2019 tarihlerinde oyun meraklılarını bekliyor.

Üstün donanımlı bilgisayar ve son teknoloji ile donatılan Power Kenworth Tır’ı 13 – 17 Kasım 2019 tarihlerinde Outlet Center İzmit’te oyun severler ile buluşuyor.

Oyun turu, Power Group dijital uygulaması PowerApp indirilerek takip edilebiliyor. Gezici oyun üssünde ziyaretçileri yüksek performanslı oyun ürünleri ve artırılmış gerçeklik oyunu bekliyor.

Teknolojinin sınırlarını zorladığı bu dev tır; 8 kişilik kapasiteye sahip özel tasarımlı oyun bölümü ve yine özel olarak hazırlanmış arttırılmış gerçeklik bölümü ile birlikte müthiş bir eğlenceye ve deneyim alanına dönüşüyor.

Oyun üssüne dönüşen bu tırda, ziyaretçilerin artırılmış gerçeklik anlamında teknolojideki ilerlemeyi deneyimleyebilecekleri, Artırılmış Gerçeklik Oyunu “Jedi Challenge” bulunuyor. “Jedi Challenge” Lenovo Game On’da mekâna özel olarak ziyaretçilerinin deneyimine sunuluyor.

PowerAPP ile Lenovo Gaming Tour; 13 – 17 Kasım 2019 tarihlerinde 12.00-20.00 saatleri arasında oyun severlere bu deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Tırda ayrıca gelen her ziyaretçiyi minik sürprizler bekliyor.

PAYLAŞ !

tr_TRTR
Scroll to Top