Bayraktar Grubu şirketlerinden olan Bayraktar Yönetim Hizmetleri A.Ş.’nin sahibi olduğu Outlet Center İzmit Fabrika Satış Mağazaları Merkezi, Türkiye’nin ilk outlet merkezi olarak 1997 yılından bu yana hizmet veriyor. İstanbul’a 50 dakika yakınlıkta, toplam 144.000 m²’lik açık alan üzerine kurulmuş, 28.777 m²’lik kiralanabilir alanı bulunan Outlet Center İzmit’te; 8 adet restoran, 3 adet cafe, Avlu Yemek Alanı, 66 outlet satış mağazası, çocuk ve büyükler için eğlence alanları bulunuyor.

Büyük şehirlere yakın, maliyetlerin daha düşük olduğu bölgelerde, ünlü markaların ürünlerini direkt fabrikadan çıkarıp üretici fiyatları müşteriye indirimli olarak sundukları “outlet” konseptiyle yönetilen Outlet Center İzmit, her yıl yapılarak geleneksel hale gelen Ucuzluk Panayırı kampanyaları, özel gün ve bayramlarda yapılan eğlenceli ve bilgilendirici aktiviteleri ile müşterilerine açık havada alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Merkez, 27 yılı aşkın süredir, Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet merkezi unvanıyla, ünlü dünya markalarını üretici fiyatları ile sunarak kaliteyi çok uygun fiyata temin etmek isteyen müşterilerine hizmet veriyor. Kaliteli markaların seri sonu ve üretim fazlası mallarını yıl boyu süren outlet fiyatlarıyla müşterilerine sunan merkez, “fabrikadan halka” konseptini kaliteyle buluşturuyor.

Alışveriş merkezi olmanın ötesine geçerek, kaliteli yaşam merkezi olmayı başaran Outlet Center İzmit’te, oldukça uygun fiyatlara alışveriş yapma fırsatının yanı sıra sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz pek çok seçenek de bulabilir, açık ve kapalı alanlarda günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Sayılarla Outlet Center İzmit
Toplam alan: 144.000m²
Kiralanabilir alan: 28.777m²
Otopark kapasitesi: 2.500 araç (Ücretsiz Otopark)

PAYLAŞ !

tr_TRTR
Scroll to Top