Outlet Center İzmit kuruluşunun 20. Yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutladı. Kutlama ise şarkıcı Simge Sağın, şarkılarıyla 20. yıla yaraşır bir şekilde unutulmaz anlara sahne oldu.

 

” 20 yıldır gerçek outlet kavramından ödün vermedik.” Outlet Center İzmit’in 20’inci yılı ile ilgili bir değerlendirme yapan Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürü Osman İllez, “Bayraktar Grubu Türkiye’de AVM ve Outlet’in öncüsü bir grup. Grubumuz, bundan yaklaşık 30 yıl önce Türkiye’nin ilk AVM’si olan Galleria’yı ve ilk Yaşam Merkezi Carousel AVM’yi hayata geçirdi. 20 yıl önce ise ilk kez Outlet AVM kavramını ülkemize getirdi. 20 yıldır avantajlı alışverişin en önemli adresi olan merkezimizin rakiplerinden farkı, bünyesindeki tüm mağazaların gerçek outlet fiyatlarıyla satış yapması. Biz 20 yıldır gerçek outlet kavramından ödün vermedik.

Gerçek outlet demek üreticiden halka direk satış demektir. Mağaza kirasını fiyatlara asgaride yansıtıp müşterilere olabilecek en avantajlı şekilde sunan gerçek Outlet kavramı, üreticiler için karlı bir yatırım, tüketiciler için ise her daim tercih edilir olmak anlamına gelir. Merkezimiz avantajlı satışın yanı sıra İstanbul ve çevre illeri ile Kocaeli halkı için bir sosyalleşme ve yaşam merkezi olarak da son derece önemli bir yere sahip” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ !

tr_TRTR
Scroll to Top