Bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Yarışma, Outlet Center İzmit facebook (http://www.facebook.com/outletcenterizmit) ve instagram (http://instagram.com/outletcenterizmit) hesabında düzenlenmektedir.

Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda instagram hesabında 1 kişi ve facebook hesabında 1 kişi olmak üzere toplamda 2 kişiye, 21 Temmuz 2019 Pazar gününe kadar alınması koşuluyla Life Express Fitness Club 6 Aylık Sınırsız Spor Üyeliği verilecektir. Kazananlar Outlet Center İzmit tarafından yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kazananlar; facebook yarışması için, Outlet Center İzmit facebook hesabını ve life express facebook hesabını, ayrıca; eş zamanlı gerçekleştirilen instagram yarışması için Outlet Center İzmit instagram hesabını ve life express instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 1 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

Outlet Center İzmit facebook ve instagram hesabında yer alan Life Express Fitness Club 6 Aylık Sınırsız Spor Üyeliği yarışması 05 Temmuz 2019 Cuma günü başlayıp, 11 Temmuz 2019 Perşembe günü 24.00’de sona erecektir. Kazanan, 12 Temmuz 2019 Cuma günü gün içerisinde facebook ve instagram hesabımızdan açıklanacaktır.

Outlet Center İzmit ödül tarihini ve ödül detaylarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Ödülü kazanan katılımcı ile facebook ve instagram üzerinden Outlet Center İzmit hesabı aracılığıyla iletişime geçilecektir. Kazanan olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Outlet Center İzmit facebook & instagram hesabını @outletcenterizmit ve Life Express facebook & instagram hesabını @lifeexpressfitness eş zamanlı (sadece bir hesabı takip etmek geçerli değildir.) takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Outlet Center İzmit sorumlu tutulamaz.

Kazanan kişinin yarışma başvurusunda verdiği kişisel bilgiler ödül kullanımında teyit edilecektir.

Kazanılan ödül bir başka kişiye devredilemez, herhangi bir ticari amaç güdülemez, nakde çevrilemez ve iade edilemez.

Yarışmaya Outlet Center İzmit Yönetim çalışanları katılamaz.

Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde facebook ve instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Outlet Center İzmit sorumlu değildir.

Outlet Center İzmit’in bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kazanan olarak açıklanan yarışmacının, 21 Temmuz 2019 Pazar günü mesai saatleri bitimine kadar, Outlet Center İzmit facebook ve instagram hesabı üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçmesi gerekmektedir.

Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Yarışmayı kazanan kişinin bizzat alacağı hediyedir. Kazanılan hediye hiçbir şekilde kargo ile gönderilmeyecektir.

Yarışma süresi Outlet Center İzmit tarafından uzatılabilir. Kazananlar Outlet Center İzmit facebook ve instagram hesabından duyurulacaktır.

Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

PAYLAŞ !

tr_TRTR
Scroll to Top