Açık AVM konseptine sahip olan Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet’i Outlet Center İzmit içerisinde ulaşım artık daha da kolaylaştı. Teknoloji tutkunları, dijital ortamda çok kullanılan Google ve Apple Harita platformlarından istedikleri mağazanın yol tarifini alıp rahatça ulaşabilecekler.

Açık AVM konseptine sahip Outlet Center İzmit, ziyaretçilerine gelişen teknolojiyle uyumlu çözüm sunmak amacıyla Mart 2019’da Google haritalarda yerini almıştı.

Şimdi ise; işbirliğinin ikinci aşaması olarak Outlet Center İzmit Apple Haritalar’da da yayına geçti. Böylece Outlet Center İzmit’e gelen ziyaretçiler alışveriş merkezine ulaşmak için yol tarifi aldıkları Google Haritalarda olduğu gibi Apple Haritalar ile de alışveriş merkezi içerisinde yön tarifi alabiliyor ve bulundukları konumdan ulaşmak istedikleri konuma adım adım yönlendirmelerle sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

Böylelikle; 144.000m²’lik alana kurulu Outlet Center İzmit’e ait yerleşim planı; 2.500 araç kapasiteli ücretsiz otopark, 59 mağazaya ait bilgiler ve diğer tüm detaylar VenueX ile en popüler harita uygulamalarında kullanıcılara rahatlıkla ulaşıyor.

PAYLAŞ !

tr_TRTR
Scroll to Top