Outlet Center İzmit Instagram Yarışma Kuralları

Bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Yarışma Outlet Center İzmit instagram hesabında (http://instagram.com/outletcenterizmit) düzenlenmektedir.

Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda instagram hesabında toplam 3 kişiye 02 Şubat 2020 Pazar gününe kadar alınması koşuluyla, sadece Outlet Center İzmit bünyesindeki Toyzz Shop’ta geçerli 100TL’lik Hediye Kart verilecektir. Kazananlar Outlet Center İzmit tarafından yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kazananlar, Outlet Center İzmit ve Toyzz Shop instagram hesablarını takip edip (sadece bir hesabı takip etmek geçerli değildir) ilgili soruya cevap yazıp, postun yorum kısmına 1 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

Outlet Center İzmit instagram hesabında yer alan Toyzz Shop 100TL’lik Hediye Kart yarışması 20 Ocak 2020 Pazartesi günü başlayıp, 23 Ocak 2020 Perşembe günü 24.00’de sona erecektir. Kazananlar, 24 Ocak 2020 Cuma günü gün içerisinde instagram hesabımızdan açıklanacaktır.

Outlet Center İzmit ödül tarihini ve ödül detaylarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Ödülü kazanan katılımcılar ile instagram üzerinden Outlet Center İzmit hesabı aracılığıyla iletişime geçilecektir. Kazanan listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Outlet Center İzmit instagram hesabını (@outletcenterizmit) ve Toyzz Shop Instagram hesabını (@toyzzshop) takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Outlet Center İzmit sorumlu tutulamaz.

Kazanan kişinin yarışma başvurusunda verdiği kişisel bilgiler ödül kullanımında teyit edilecektir.

Kazanılan ödül bir başka kişiye devredilemez, herhangi bir ticari amaç güdülemez, nakde çevrilemez ve iade edilemez. Toyzz Shop 100TL’lik Hediye Kart, 02 Şubat 2020 Pazar tarihine kadar ve sadece Outlet Center İzmit Toyzz Shop Mağazasında geçerlidir.

Yarışmaya 18 yaşından küçükler ve Outlet Center İzmit Yönetim çalışanları katılamaz.

Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Outlet Center İzmit sorumlu değildir.

Outlet Center İzmit’in bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların, 02 Şubat 2020 Pazar günü mesai saatleri bitimine kadar hediyesini alabilmesi için, Outlet Center İzmit instagram hesabı üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçmesi gerekmektedir.

Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Yarışmayı kazanan kişilerin bizzat alacağı hediyedir. Kazanılan hediye hiçbir şekilde kargo ile gönderilmeyecektir.

Yarışma süresi Outlet Center İzmit tarafından uzatılabilir. Kazananlar Outlet Center İzmit instagram hesabından duyurulacaktır.

Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

PAYLAŞ !

tr_TRTR
Scroll to Top