Outlet Center İzmit Instagram Yarışma Kuralları

Bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Yarışma Outlet Center İzmit instagram hesabında (http://instagram.com/outletcenterizmit) düzenlenmektedir.

Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda instagram hesabında toplam 3 kişiye 23 Şubat 2020 Pazar gününe kadar alınması koşuluyla, Atasay Pırlanta İncili Bileklik verilecektir. Kazananlar Outlet Center İzmit tarafından yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kazananlar, Outlet Center İzmit hesabını takip edip, “Sevgililer Günü hediyesi için sevdiğine ne almak istersin?” sorusuna cevap yazan ve 1 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

Outlet Center İzmit instagram hesabında yer alan Atasay Pırlanta İncili Bileklik yarışması 07 Şubat 2020 Cuma günü başlayıp, 13 Şubat 2020 Perşembe günü 24.00’de sona erecektir. Kazananlar, 14 Şubat 2020 Cuma günü gün içerisinde instagram hesabımızdan açıklanacaktır.

Outlet Center İzmit ödül tarihini ve ödül detaylarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Ödülü kazanan katılımcılar ile instagram üzerinden Outlet Center İzmit hesabı aracılığıyla iletişime geçilecektir. Kazanan listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Outlet Center İzmit instagram hesabını (@outletcenterizmit) takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Outlet Center İzmit sorumlu tutulamaz.

Kazanan kişinin yarışma başvurusunda verdiği kişisel bilgiler ödül kullanımında teyit edilecektir.

Kazanılan ödül bir başka kişiye devredilemez, herhangi bir ticari amaç güdülemez, nakde çevrilemez ve iade edilemez.

Yarışmaya 18 yaşından küçükler ve Outlet Center İzmit Yönetim çalışanları katılamaz.

Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Outlet Center İzmit sorumlu değildir.

Outlet Center İzmit’in bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların, 23 Şubat 2020 Pazar günü mesai saatleri bitimine kadar hediyesini alabilmesi için, Outlet Center İzmit instagram hesabı üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçmesi gerekmektedir.

Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Yarışmayı kazanan kişilerin bizzat alacağı hediyedir. Kazanılan hediye hiçbir şekilde kargo ile gönderilmeyecektir.

Yarışma süresi Outlet Center İzmit tarafından uzatılabilir. Kazananlar Outlet Center İzmit instagram hesabından duyurulacaktır.

Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

PAYLAŞ !

tr_TRTR
Scroll to Top