Geçtiğimiz yıl İzmit’te “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni alan ilk AVM Outlet Center İzmit olmuştu.

Pandemi sürecinin en başından bu yana, sağlık önlemlerini en sıkı şekilde uygulayarak; müşterilerine sağlıklı alışveriş hizmeti vermeyi sürdüren Türkiye’nin ilk ve gerçek outleti Outlet Center İzmit, geçtiğimiz yıl İzmit’te Türk Standartları Enstitüsü’nün denetimlerinden geçerek “TSE Covid-19 Alışveriş Merkezleri Güvenli Hizmet Belgesi“ni almaya hak kazanan ilk AVM olmuştu. Outlet Center İzmit, bu yıl için yeniden Türk Standartları Enstitüsü’nün denetimlerinden geçerek “TSE Covid-19 Alışveriş Merkezleri Güvenli Hizmet Belgesi“ni yeniledi.

Yıl boyu outlet fiyat avantajının yanı sıra içinde bulunduğumuz pandemi döneminde, açık havada alışveriş imkânıyla ön plana çıkarak, insanların sağlık adına öncelikli tercihi haline gelen Outlet Center İzmit; sağlık yönünden en güvenli alışverişin gerçek adresi olduğunu bu yıl bir kez daha kanıtladı.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından yönlendirilen denetleme heyeti; salgın döneminin başlamasıyla “önce önlem, sonra alışveriş” ilkesi ile en güvenli alışveriş için çok sıkı önlemler alarak çalışmalarına ara vermeden devam eden Outlet Center İzmit’i, tüm alanlarını içerecek şekilde, salgınlara yönelik ve özellikle Covid-19’a karşı bir dizi risk değerlendirmesinden geçirdi. İlgili heyet; Outlet Center İzmit’in ortak alanları ve bünyesindeki tüm mağazaları, TSE Covid-19 Alışveriş Merkezleri Güvenli Hizmet Belgesi için; İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelgeler doğrultusunda gerekli önlemlerin titizlikle uygulanmakta olması, korunma ve kontrol önlemleri konusunda denetledi.

Açık AVM konseptine sahip Türkiye’nin ilk ve gerçek outleti Outlet Center İzmit önce sağlık ilkesi ile hizmetlerine TSE güvencesiyle bu yıl da devam etmektedir.

PAYLAŞ !

tr_TRTR
Scroll to Top