Outlet Center İzmit Hakkında

Genellikle büyük şehirlere yakın, maliyetlerin daha düşük olduğu bölgelerde, firmaların kendi ürettikleri tanınmış markalarını direkt fabrikadan halka indirimli olarak satışa sundukları alışveriş merkezleri Outlet Center olarak adlandırılır.

Üreticilerin, ellerindeki stokları daha hızlı eritebilmeleri amacıyla bir merkez altında toplanmalarına olanak sağlayan Outlet Center İzmit, alışverişin yanında bütün ihtiyaçların karşılanabileceği ve ziyaretçilerin daha fazla zaman geçirebilecekleri bir mekan olarak tasarlandı. Ilk örnekleri 1980 li yılların başında ABD de görülen Outlet in en önemli özelliği, kaliteli markaların seri sonu ve üretim fazlası mallarını yıl boyu süren özel indirimlerle halka sunmasıdır.


Outlet Center İzmit te, mağaza kiralarının ciro bazında olması, dekorasyon ve mağaza kurma maliyetlerinin düşüklüğü, fabrikadan halka direkt satışın gerçekleştirilmesi nedeniyle diğer alışveriş merkezlerine göre daha uygun fiyatlarla müşteriye satış yapılmaktadır. Outlet Center İzmit marka ve kaliteyi en uygun fiyatla almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir alışveriş merkezidir.

Bünyesinde 4 adet restoran, 2 adet cafe, 55 fabrika satış mağazası, çocuk ve büyüklere eğlence alanları bulunduran Outlet Center İzmit, 200 ün üzerinde markayı tüm yıl boyunca müşterilerine indirimli olarak sunuyor. Geçtiğimiz yıl toplam 7 milyon kişinin ziyaret ettiği merkez bu yönüyle de liderliği elden bırakmıyor.

Toplam 144.000 m² lik alan üzerine kurulmuş 28.777 m² lik kiralanabilir alanı bulunan, merkezde 2.500 araç kapasiteli ücretsiz otopark alanı var.

Ünlü markalan üretici fiyatları ile müşterisinin beğenisine sunan Outlet Center İzmit yapılan Ucuzluk Panayırları, özel gün ve bayramlarda yapılan aktiviteler hafta sonu yapılan müzik gösterileri, sanatçıların imza günleri ile müşterilerine daha zevkli ve neşeli bir ortamda alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Outlet Tanıtım Filmi

BAYRAKTAR